Πρωτάθλημα: 2η κατηγορία ποδοσφαίρου Νομού Χανίων
Διοργανώτρια: Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χανίων
Αγωνιστική περίοδος: 2014-2015
Αγωνιστική: 16η
Αναμέτρηση: Δάφνη - Κρητικός Αστέρας 0-0
Ημερομηνία: Σάββατο 31/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Εμπρόσνερου
Διαιτητής: ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
Αναμέτρηση: Αστέρας Χαλέπας - Ένωση Θ.Κ. 0-3 α.α.
Αναμέτρηση: Φωστήρας - Χάλης
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Νεροκούρου
Διαιτητής: ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ - ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Άμιλλα - Απόλλων
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Πλατανιά
Διαιτητής: ΟΥΤΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
Αναμέτρηση: Θύελλα Καλάθενων -Γρανίτης
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Δ.Σ. Κισσάμου
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Νέος Σαμψών - Άπτερα
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Νέου Χωριού
Διαιτητής: ΧΡΥΣΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΝΕΖΟΣ - ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Ποσειδών Τσικαλαριών - ΑΕ Κυδωνίας
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Σούδας
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.
Βοηθοί: ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
Αναμέτρηση: Ίκαρος Ταυρωνίτη - Περιβόλια
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Ταυρωνίτη
Διαιτητής: ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ - ΔΑΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Διοργανώτρια: Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χανίων
Αγωνιστική περίοδος: 2014-2015
Αγωνιστική: 16η
Αναμέτρηση: Δάφνη - Κρητικός Αστέρας 0-0
Ημερομηνία: Σάββατο 31/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Εμπρόσνερου
Διαιτητής: ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
Αναμέτρηση: Αστέρας Χαλέπας - Ένωση Θ.Κ. 0-3 α.α.
Αναμέτρηση: Φωστήρας - Χάλης
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Νεροκούρου
Διαιτητής: ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ - ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Άμιλλα - Απόλλων
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Πλατανιά
Διαιτητής: ΟΥΤΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
Αναμέτρηση: Θύελλα Καλάθενων -Γρανίτης
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 10:30
Γήπεδο: Δ.Σ. Κισσάμου
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Νέος Σαμψών - Άπτερα
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Νέου Χωριού
Διαιτητής: ΧΡΥΣΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΝΕΖΟΣ - ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Ποσειδών Τσικαλαριών - ΑΕ Κυδωνίας
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Σούδας
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.
Βοηθοί: ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
Αναμέτρηση: Ίκαρος Ταυρωνίτη - Περιβόλια
Ημερομηνία: Κυριακή 01/02/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Ταυρωνίτη
Διαιτητής: ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ - ΔΑΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου