ΑΟ Χανιά - Ηρακλής 1-1 (φιλικό)

Ισόπαλο με 1-1 ολοκληρώθηκε το φιλικό του ΑΟ Χανιά κόντρα στον Ηρακλή. Το σκορ άνοιξε ο Κοντέων, ενώ το τέρμα του Ηρακλή προήλθε από κόρνερ στο 90ο λεπτό και αφού η μπάλα άλλαξε πορεία από κόντρα σε αμυντικό.

ΑΟ ΧΑΝΙΑ (Σούλης Παπαδόπουλος): Ρίζος, Εσόνο (46’ Μανωλάς), Γκότοβος, Κοντέων, Παγώνης, Οικονομόπουλος (46’ Καμινιώτης), Καραγιάννης (80’ Ταταράκης), Σιλιγαρδάκης (46’ Γκούμας), Κρητικός (46’Ντο Κάρμο), Πάγκαλος (55’ Νύκταρης), Μαρτσάκης (46’ Καραλής)

ΗΡΑΚΛΗΣ (Νίκος Παπαδόπουλος): Χουάντερσον, Μπουκουβάλας, Βαλλεριάνος, Ζιαμπάρης, Πουρτουλίδης, Ιντζόγλου, Στάμου, Ρομάνο, Περόνε, Τσιλιανίδης, Σιατραβάνης.

Στο β’ ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Λαδάς, Μούχαλης (84’ Κυβρακίδης), Σαραμαντάς, Σμίλτος, Τόσκας, Ζαμπάζης, Στεφανίδης, Κυριακίδης, Καλφούντζος (79’ Μπίκας), Λουκίνας, Πασάς.