Άρης - Επισκοπή 3-1

"Λύγισε" στην επανάληψη η Επισκοπή και γνώρισε "φιλική ήττα" από τον Άρη στο "Κλεάνθης Βικελίδης" με 3-1.

Η Ρεθυμνιώτικη ομάδα στο τρίτο της φιλικό βρέθηκε μπροστά στο σκορ (0-1) στο ξεκίνημα του 2ου ημιχρόνου (49') με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Τάντιτς.

Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν (1-1) στο 57' με τον Αγγελούδη, πήραν προβάδισμα (2-1) στο 78ο λεπτό με τον Νταμαρλή και εδραίωσαν την νίκη τους (τελικό 3-1) με τον Αγγελούδη στο 81'.

Άρης (Χατζηνικολάου): Μπουζάνης (46' Διούδης), Οικονομόπουλος, Σουνάς, Τριανταφυλλάκος (46' Αντωνιάδης), Αγγελούδης, Κοτσαρίδης, Γκόλιας, Νταμαρλής, Ρένια (46' Καραγιάννης), Λεμονής, Μαργαρίτης (46' Τσουκάνης)

Επισκοπή (Ανυφαντάκης): Κελαΐδης, Ανωγιαννάκης, Σουμπασάκης, Τάντιτς (60' Ντακούντο), Μποτωνάκης (53' Μαραθιανός), Βουρβαχάκης (75' Κονονένκο), Γκονζάλεζ, Σελινιώτης (56' Πουλάκης), Δελήμπασης (65' Τριχάκης), Μανουσάκης (75' Φραντζεσκάκης), Ντάρκο (72' Βελονάκης)