Διοργάνωση: Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδος Νομού Χανίων
Διοργανώτρια: ΕΠΟ/ΕΠΣ Χανίων
Σεζόν: 2014-2015
Φάση: 1η
Αγωνιστική: 5η
Αναμέτρηση: Δόξα Παχιανών - Ροδωπού 2-2
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Ταυρωνίτη
Διαιτητής: ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α.
Βοηθοί: ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ - ΒΡΑΧΝΑΚΗ
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Άπτερα - Ιωνία 2000 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Νεροκούρου
Διαιτητής: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ - ΒΕΡΥΚΑΚΗ
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
Αναμέτρηση: Αστέρας Χαλέπας - Παλαιόχωρα 0-3
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αγίας Μαρίνας
Διαιτητής: ΣΩΜΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Αναμέτρηση: Άρης Σούδας - Α.Ο. Χανιά 5-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Σούδας
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Κορωνίδα - Μινώταυρος 0-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Βάμου
Διαιτητής: ΝΤΟΚΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ - ΔΑΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Κρητικός Αστέρας - ΔΑΑΟΧ 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Μοναχής Ελιάς
Διαιτητής: ΟΥΤΑΣ
Βοηθοί: ΓΑΛΑΝΗΣ - ΝΑΤΑΛ
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Πλατανιάς - Παγχανιακός 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Μουρνιών
Διαιτητής: ΚΑΛΦΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΧΑΜΠΑΣ - ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Ένωση Θ.Κ. - Α.Ε. Κυδωνίας 0-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Καθιανών
Διαιτητής: ΧΡΥΣΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ - ΔΟΚΙΜΑΚΗ
Παρατηρητής: ΚΑΟΥΚΗΣ
Αναμέτρηση: ΙΝΚΑ - Ηρακλής Νεροκούρου 4-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αγίων Αποστόλων
Διαιτητής: ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ - ΜΑΡΝΕΖΟΣ
Παρατηρητής: ΒΑΣΣΑΛΟΣ
Αναμέτρηση: Απόλλων - Φωστήρας 3-0
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αλικιανού
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ.
Βοηθοί: ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ
Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
Διοργανώτρια: ΕΠΟ/ΕΠΣ Χανίων
Σεζόν: 2014-2015
Φάση: 1η
Αγωνιστική: 5η
2ος όμιλος
Αναμέτρηση: Δόξα Παχιανών - Ροδωπού 2-2
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Ταυρωνίτη
Διαιτητής: ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α.
Βοηθοί: ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ - ΒΡΑΧΝΑΚΗ
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Άπτερα - Ιωνία 2000 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Νεροκούρου
Διαιτητής: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ - ΒΕΡΥΚΑΚΗ
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
5ος όμιλος
Αναμέτρηση: Αστέρας Χαλέπας - Παλαιόχωρα 0-3
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αγίας Μαρίνας
Διαιτητής: ΣΩΜΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
Αναμέτρηση: Άρης Σούδας - Α.Ο. Χανιά 5-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Σούδας
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
6ος όμιλος
Αναμέτρηση: Κορωνίδα - Μινώταυρος 0-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Βάμου
Διαιτητής: ΝΤΟΚΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ - ΔΑΡΑΚΗΣ
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Κρητικός Αστέρας - ΔΑΑΟΧ 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Μοναχής Ελιάς
Διαιτητής: ΟΥΤΑΣ
Βοηθοί: ΓΑΛΑΝΗΣ - ΝΑΤΑΛ
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
7ος όμιλος
Αναμέτρηση: Πλατανιάς - Παγχανιακός 2-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Μουρνιών
Διαιτητής: ΚΑΛΦΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΧΑΜΠΑΣ - ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
Αναμέτρηση: Ένωση Θ.Κ. - Α.Ε. Κυδωνίας 0-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Καθιανών
Διαιτητής: ΧΡΥΣΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ - ΔΟΚΙΜΑΚΗ
Παρατηρητής: ΚΑΟΥΚΗΣ
8ος όμιλος
Αναμέτρηση: ΙΝΚΑ - Ηρακλής Νεροκούρου 4-1
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αγίων Αποστόλων
Διαιτητής: ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ - ΜΑΡΝΕΖΟΣ
Παρατηρητής: ΒΑΣΣΑΛΟΣ
Αναμέτρηση: Απόλλων - Φωστήρας 3-0
Ημερομηνία: Τετάρτη 17/09/2014
Ώρα έναρξης: 17:00
Γήπεδο: Αλικιανού
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ.
Βοηθοί: ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ
Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου