Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου
Διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος για τους οκτώ ομίλους του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018. Η Επιτροπή Διοργανώσεων σε συνεδρίασή της έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης. Διαβάστε το αναλυτικό πρόγραμμα του ογδόου ομίλου, στον οποίο μετέχουν και οι Κρητικές ομάδες:

Πρωτάθλημα: Γ' Εθνική
Διοργανώτρια: ΕΠΟ
Σεζόν: 2017-2018
Όμιλος: 8ος

1η αγωνιστική 12η

Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών - Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας - ΑΕ Κηφισιά
Αιγάλεω - Φωστήρας
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 13η

Ηλυσιακός - Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας - Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΟ Παλαιόχωρας
Ατσαλένιος - Αιγάλεω
Φωστήρας - ΑΕ Κηφισιά
Ρεπό: - Ερμής Ζωνιανών

3η αγωνιστική 14η

Ηρόδοτος - Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών - Ηλυσιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας - ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας - ΑΕ Μυλοποτάμου
ΑΕ Κηφισιά - Ατσαλένιος
Ρεπό: Αιγάλεω

4η αγωνιστική 15η

Ερμής Ζωνιανών - Ηρόδοτος
Άγιος Ιερόθεος - ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηλυσιακός - Αιγάλεω
ΟΦ Ιεράπετρας - Φωστήρας
Ατσαλένιος - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιά

5η αγωνιστική 16η

Ηρόδοτος - ΑΟ Παλαιόχωρας
Αιγάλεω - Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Κηφισιά - Ηλυσιακός
Ατσαλένιος - ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

6η αγωνιστική 17η

Αιγάλεω - Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών - ΑΕ Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος - Ατσαλένιος
Ηλυσιακός - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

7η αγωνιστική 18η

Ηρόδοτος - Φωστήρας
ΑΕ Κηφισιά - Αιγάλεω
Ατσαλένιος - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Μυλοποτάμου - Ερμής Ζωνιανών
ΟΦ Ιεράπετρας - Ηλυσιακός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική 19η

ΑΕ Κηφισιά - Ηρόδοτος
Φωστήρας - Ατσαλένιος
Αιγάλεω - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών - ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος - Ηλυσιακός
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

9η αγωνιστική 20η

Ηρόδοτος - Ατσαλένιος
ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΕ Κηφισιά
ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω
Ηλυσιακός - ΑΟ Παλαιόχωρας
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική 21η

ΑΕ Μυλοποτάμου - Ηρόδοτος
ΑΕ Κηφισιά - ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας – Ηλυσιακός
Αιγάλεω - Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Ατσαλένιος

11η αγωνιστική 22η

ΟΦ Ιεράπετρας - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ηλυσιακός - Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών - Φωστήρας
ΑΟ Παλαιόχωρας - Αιγάλεω
Ρεπό: Ηρόδοτος

ΥΓ. Στο φινάλε του πρωταθλήματος θα υποβιβασθούν από τον 8ο όμιλο τέσσερα (4) σωματεία.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Μάθετε πρώτοι τα αθλητικά νέα στα Χανιά