Ατρόμητος Πειραιά - Επισκοπή 1-0

Σ' ένα ακόμη ματς, η Επισκοπή κατόρθωσε να κερδίσει τις εντυπώσεις, αλλά όχι τον αγώνα. Παίζοντας σ' ένα δύσκολο γήπεδο όπως αυτό του Πειραιά, απέναντι στον Ατρόμητο, ηττήθηκε με 1-0 χάρη στο γκολ της "χρυσής" αλλαγής του Ηλιόπουλου, τον Γεωργίου που μπήκε στο 74ο λεπτό και δύο λεπτά αργότερα, βρήκε δίχτυα. Η Ρεθυμνιώτικη ομάδα ωστόσο διαμαρτύρεται για μια φάση στο 67' όταν ο Ηλιόπουλος δεχόμενος μια εξαιρετική μπαλιά από τον Σπάσιτς, σημείωσε τέρμα το οποίο ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Αναμέτρηση: Ατρόμητος Πειραιά - Επισκοπή 1-0
Σκόρερ: Γεωργίου (76')
Ημερομηνία: Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Δημοτικό Μελισουργού

Ατρόμητος (Ηλιόπουλος): Αθνανασόπουλος, Κολιός, Σιγάλας, Δανασής, Αριανούτσος, Στρατής, Μπαλτζάκης, Σιδηρόπουλος, Θανόπουλος (74' Γεωργίου), Μητρόπουλος (70' Οξύσογλου), Γεωργιάδης (65' Φυσαράκης).

Επισκοπή (Γκώνιας): Γεωργίου, Σταυρόπουλος, Αγτζίδης, Πάτας Μποτωνάκης, Σπάσιτς, Δελήμπασης, Τοπάλι, Φοβάκης (60' Γούλας), Βελονάκης (75' Ζότο), Ηλιόπουλος.

Διαιτητής: Γκριτζέπης Γ. (Αρκαδίας)