Επισκοπή - Άρης Σούδας 1-1 (φιλικό)

Ισόπαλη με 1-1 έληξε η φιλική αναμέτρηση ανάμεσα σε Επισκοπή και Άρη Σούδας. Η Χανιώτικη ομάδα προηγήθηκε στο σκορ με σουτ του Κλωθάκη στο 12ο λεπτό. Ο ίδιος παίκτης είχε την ευκαιρία στο 20 λεπτό να διπλασιάσει τα τέρματα του Άρη αλλά ο Κελαϊδής παραχώρησε κόρνερ. Η ισοφάριση για τους γηπεδούχους ήρθε στο δεύτερο ημίχρονο με προβολή του Γούλα από το ύψος της μικρής περιοχής.

Επισκοπή: Κελαϊδής (85' Χνάρης), Τοπάλι (80' Τοπάλι), Νικηφόρος (65' Χαλκιαδάκης), Μποτωνάκης, Μαραθιανός (65' Λαδιανός), Δελήμπασης, Σπάσιτς (28' Πάτας), Γούλας (65' Σπανουδάκης), Βελονάκης (25' Φοβάκης), Κρητικός, Ηλιόπουλος.

Αγωνίστηκαν και οι: Ζότο, Γαβαλάς, Μανωλακάκης, Βλαβιανός.

Άρης Σούδας: Σαρτζετάκης, Μπουρμπάκης, Μάστορας, Παπαθανασίου, Κουλάκης, Κλωθάκης, Βαρδάκης, Χατζηγιάννης, Γαλανάκης, Μπαμπουνάκης, Βεργεράκης.

Διαιτητής: Βοσκάκης
Βοηθοί: Λιοδάκης - Παπαδάκης