Κισσαμικός - Γιούχτας 2-1

Σπουδαία νίκη με ανατροπή στο σκορ σημείωσε ο Κισσαμικός απέναντι στον Γιούχτα (2-1) παραμένοντας στην κορυφή του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής, μαζί με την Κηφισιά. Ο δυνατός αέρας δυσκόλεψε αρκετά τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων.

Ο Γιούχτας κατάφερε να προηγηθεί στο 60ο λεπτό με τον Ηλιόπουλο, αλλά την λύση στην Χανιώτικη ομάδα έδωσαν δύο ποδοσφαιριστές που ήρθαν από τον πάγκο.

Στο 65' με ασύλληπτο σουτ ο Τσικουδάκης, λίγα λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς, ισοφάρισε σε 1-1 και στο 75' ο Στεφανίδης με ιδανική κεφαλιά από σέντρα του Κιπτίου διαμόρφωσε το τελικό 2-1.

Πρωτάθλημα: Γ' Εθνική