Λεβαδειακός - Πλατανιάς 1-0 (φιλικό)

Ήττα με 1-0 για τον Πλατανιά από τον Λεβαδειακό σε νέο φιλικό αγώνα στο Καρπενήσι. Δοκάρι για τη Χανιώτικη ομάδα είχε ο Μενδρινός.

Παρά την ήττα ο Πλατανιάς είχε τον έλεγχο του αγώνα και ο Γιάννης Χριστόπουλος είχε την ευκαιρία να βγάλει χρήσιμα συμπεράσματα για την Χανιώτικη ομάδα. Το γκολ που έκρινε την φιλική αναμέτρηση πέτυχε ο Kone με σουτ στο 19ο λεπτό.

Ο Πλατανιάς αγωνίστηκε στο πρώτο ημίχρονο με τους: Περιστερίδη, Αποστολόπουλο, Νέπλιακ, Αγκιλέρα, Ντεντάκη, Σέχου, Μενδρινό, Γουνδουλάκη, Μπεριάν, Τσουράκη, Τόρες.

Στο δεύτερο ημίχρονο (μετά το 60ο λεπτό) αγωνίστηκαν και οι: Κοκκαλάς, Ζουμπουλάκης, Ζαραδούκας, Δημήτρης, Σούκιας, Χαλκιαδάκης, Φιγκέιρα, Τσοντάκης, Γιακουμάκης, Ναζλίδης και Ιτούα.

Για τον Λεβαδειακό ξεκίνησαν στο αρχικό σχήμα οι: Przyrowski, Μαχαίρας, Projic, Tomas, Κώτσιος, R. Gomez, Zito, Kone, A. Ortega, Milosavljev και Warden.

Στο 2ο ημίχρονο έπαιξαν και οι: Μοσχονάς, Νικολακάκης, Vukcevic, Γιάντσης, Θέος, Μάγκας, Σκέμπης, Αποστολόπουλος, Γιακουμάκης.